Partnerzy portalu
Trwa akcja „Kolacja Marzeń” z Robertem Makłowiczem Robert Makłowicz zaangażował się ogólnopolską akcję „Kolacja Marzeń”, fot. materiały prasowe

Trwa akcja „Kolacja Marzeń” z Robertem Makłowiczem

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 08 grudnia 2020 15:26

Fundacja Mam Marzenie i Allegro po raz siódmy organizują ogólnopolską akcję o nazwie: „Kolacja Marzeń”. Wchodząc na stronę www.kolacjamarzen.pl, można wylicytować kolację z gwiazdą lub wpłacić datek. Dochód z akcji w całości zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych Fundacji. W tym roku inicjatywę wsparły 34 znane i lubiane osoby. Wśród nich m.in. Rober Makłowicz. Kolacja ze znanym kucharzem odbędzie się w restauracji „Cafe Oranżeria” w Krakowie. Licytacja trwa do 12 grudnia.

- Środki uzyskane z licytacji i cegiełek siódmej edycji akcji pozwoli spełnić marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzięki temu przeżyją niezapomniane chwile i choć na chwilę zapomną o cierpieniu, z którym borykają się na co dzień. Przez nasze działania chcemy wnieść w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Dziecięcy podopieczni Fundacji marzą o klockach, zabawkach, laptopach, spotkaniach ze swoimi idolami, a także o podróżach w odległe zakątki świata - mówi Marcin Czerwiński, wolontariusz Fundacji Mam Marzenie.

- Społeczna odpowiedzialność biznesu to jedno, a drugie – dla mnie równie bardzo istotne – to angażowanie zespołów wokół ważnych rzeczy, łączących i wspierających. Cieszę się, że w tym trudnym dla nas czasie, który dotyka hoteli i gastronomię, możemy zrobić coś dobrego, coś co i nas, wewnątrz naszej rodzinnej sieci, integruje, scala, daje radość tworzenia czegoś wspólnie i dla kogoś. Nie pierwszy raz. Tym razem zaangażowaliśmy się we wsparcie Fundacji Mam Marzenie - tłumaczy Joanna Ostrowska, zarządzającej rodzinną siecią Osti-hotele w Krakowie, w skład której wchodzą Hotel Kossak, Hotel Senacki, a także Hotel Nobilium (jego otwarcie planowane jest w przyszłym roku). Osti-hotele to także mieszcząca się na siódmy piętrze Hotelu Kossak Restauracja Cafe Oranżeria, gdzie odbędzie się kolacja z Robertem Makłowiczem. 

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie: www.kolacjamarzen.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz