Trzeci dzień EEC: Turystyka, hotelarstwo i przemysł spożywczy w agendziePTWP - 27 kwietnia 2022 09:43


Przed nami trzeci i ostatni dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Przedstawiamy program i zapraszamy do udziału w debatach.

Za nami drugi dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego – wśród głównych tematów znalazły się m.‌in. energetyka, e-commerce, samorządy, marketing, ochrona zdrowia. Zapraszamy do lektury relacji z dzisiejszych debat.

Dziś w programie m.in. rynek nieruchomości komercyjnych,  turystyka i hotele, franczyza i przemysł spożywczy.

{media;14847;;https://pliki.horecatrends.pl/i/01/48/47/014847.jpg;https://pliki.horecatrends.pl/i/01/48/47/014847_1920.jpg}

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) w Katowicach to największa impreza biznesowa w Europie Środkowej. Agenda 14. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego przeszła gruntowną zmianę, pojawiły się w niej nowe sesje poruszające najbardziej aktualne zagadnienia związane z sytuacją w Ukrainie.

Program obejmuje blisko 150 debat, prezentacji i wystąpień, które rozwijają pięć głównych nurtów tematycznych: wojna w Europie, plan dla Ukrainy; zielona transformacja i odbudowa gospodarki; globalny handel i geopolityka; digitalizacja; nauka i kompetencje w zmieniającym się świecie.