×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
''Ugotowani'' powrócą do TVN wiosną. O nagrodę w kulinarnym show powalczą pary
Tym razem o zwycięstwo powalczą pary. Pierwsze odcinki “Ugotowani w parach” zostaną pokazane w TVN wiosną. Fot. Materiały prasowe

''Ugotowani'' powrócą do TVN wiosną. O nagrodę w kulinarnym show powalczą pary

Autor: Katarzyna Gubała Data: 02 stycznia 2023 14:30

W wiosennej ramówce TVN pojawi się kulinarny program ''Ugotowani w parach''. Producent programu szuka par z Warszawy, Trójmiasta, Poznania, Białegostoku, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Lublina, Katowic i Bydgoszczy.

''Ugotowani'' to program, w którym uczestnicy rywalizują, przygotowując kolejno 3-daniową kolację i przyznając sobie nawzajem punkty za kulinarne popisy. Na zwycięzcę, oprócz satysfakcji, czeka nagroda pieniężna. 

''Na antenie TVN wyemitowano 14. cieszących się popularnością sezonów programu, a kamery zajrzały do domów uczestników w całej Polsce. Po latach kulinarne show powróci na antenę w nowej odsłonie'' - czytamy na stronie programu.

W nowej edycji ''Ugotowanych'' udział będą brać pary. Odcinki będą realizowane w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy.

Aby zgłosić się do programu ''Ugotowani w parach'', należy wypełnić ankietę, załączyć zdjęcie, a nawet krótki filmik przedstawiający uczestników jako parę. Ankieta jest dostępna na stronie producenta formatu Jake Vision. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz