×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
W Szczecinie rozpoczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy
W Szczecinie rozpoczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy. / fot. PAP/Marcin Bielecki

W Szczecinie rozpoczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy

Autor: PAP Data: 02 grudnia 2022 18:36

Stoiska m.in. ze świątecznymi smakołykami i rękodziełem będzie można odwiedzić podczas szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wśród zaplanowanych atrakcji są m.in. występy artystyczne i warsztaty dla dzieci. Tegoroczny jarmark potrwa do 22 grudnia.

W Szczecinie rozpoczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy. Do kiedy potrwa?

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w czterech miejscach na terenie Szczecina: w al. Kwiatowej, na pl. Adamowicza, pl. Lotników i - w weekendy - na deptaku Bogusława.

"Będziemy mogli pozyskać mnóstwo świątecznych, i nie tylko, smakołyków. Będą karuzele, po raz pierwszy w Alei Kwiatowej młyńskie koło. Centrum miasta przystrojone będzie świątecznymi ozdobami, m.in. choinkami, nie zabraknie też Mikołaja" - poinformował rzecznik prasowy miejskiej spółki Żegluga Szczecińska Andrzej Kus.

W tym roku na Jarmarku Bożonarodzeniowym działać będzie m.in. punkt wymiany bombek.

"Do specjalnej szafy będzie można odłożyć zbędne nam, zalegające w domu czy piwnicy bombki. Jeśli zabraknie nam ozdób - można będzie skorzystać z tego, co zostawili inni mieszkańcy. Wszystko oczywiście za darmo" - wyjaśnił Kus.

Teren jarmarku został przyozdobiony świątecznymi dekoracjami - wśród atrakcji są też karuzela wenecka i diabelski młyn. W programie wydarzenia są m.in. występy artystyczne, animacje dla dzieci i spotkania ze św. Mikołajem.

Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22 grudnia. Szczegółowy program znajduje się na stronie zstw.szczecin.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz