×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Warzywne piwa w Carrefourze. Nowości w sieci
Carrefour wprowadza nowość: pierwsze w Polsce warzywne piwa/ fot. shutterstock

Warzywne piwa w Carrefourze. Nowości w sieci

Autor: MB Data: 13 sierpnia 2022 14:51 | Aktualizacja: 15 sierpnia 2022 13:59

Carrefour rozwija ofertę wegańskich produktów . Do sklepów sieci trafiła nowość - pierwsze w Polsce warzywne piwa, które warzone są na naturalnym soku z buraków, pomidorów oraz marchwi.

Do oferty sieci Carrefour dołączają rzemieślnicze vege piwa o naturalnie warzywnych smakach pochodzące z warszawskiego Browaru Nook. Konsumenci mają do wybory trzy warianty piwa: Purple Beetroot - wytwarzane z soku buraka, Bloody Tomato - bazujące na soku pomidorowym oraz Rusty Carrot warzone na soku z marchwi.

Rzemieślnicze vege piwa

- Piwa rzemieślnicze to nie chwilowa moda. Ich popularność rośnie już od wielu lat, a Polacy są bardzo otwarci na wszelkie eksperymenty - nie tylko piwne. Piwa Vege Nook są kolejnym już dowodem na to, że staramy się proponować ciekawe rozwiązania w każdym z naszych działów, dlatego bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy - zapewnia Sylwester Mroczek, Manager Działu Rozwoju Formatów i Konceptów Handlowych w Carrefour Polska.

Sieć Carrefour rozwija również i pozostałe kategorie w ramach swojej "zdrowej półki", takie jak produkty bez glutenu czy bez laktozy, a także koncept „kupujemy lokalnie”, umożliwiający bezpośrednią współpracę z małymi dostawcami.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz