Partnerzy portalu
Weekend Meksykański na Targu Śniadaniowym 29 i 30 maja na Targu Śniadaniowym odbędzie się Weekend Meksykański./ fot. Facebook

Weekend Meksykański na Targu Śniadaniowym

Autor: www.horecatrends.pl Data: 28 maja 2021 16:13

W weekend 29 i 30 maja Targ Śniadaniowy zaprasza na Weekend Meksykański.

- 🥩Jeśli kuchnia meksykańska i latynoamerykańska to nie może zabraknąć mięsa! 🍗Podczas sesji live cooking dowiecie się, jak wybierać i przyrządzać mięso, by wydobyć najlepsze walory smakowe z potrawy. 😋Sprawdzimy to także w praktyce, podczas pokazów gotowania i degustacji! - czytamy na Facebooku.

Targ Śniadaniowu - Weekend Meksykański 29 i 30 maja

- WEEKEND MEKSYKAŃSKI - SPICE CHALLENGE, czyli coroczny konkurs jedzenia ostrych papryczek! 🌶 W najbliższą sobotę i niedzielę podczas Weekendu Meksykańskiego na Targu Śniadaniowym już po raz 5 zapraszamy na konkurs jedzenia 🔥ostrrrrrych papryczek🔥 Konkurs jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich. 🏆 Konkurs wyłoni tegorocznego Mistrza/ Mistrzynię, który/a pokona najwięcej stopni ostrości - informują organizatorzy.

- ✨Podczas meksykanskiej fiesty nie może zabraknąć nie tylko tradycyjnego meksykańskiego jedzenia, ale też muzyki i tańca! Monarka Mex Folk w kolorowych wystąpią dla Was na Żoliborzu i Mokotowie - informuja na Facebooku organizatorzy Targu Śniadaniowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz