Partnerzy portalu
Więcej dla biznesu w branży HoReCa! Nowa odsłona serwisu horecatrends.pl
Nowa odsłona serwisu horecatrends.pl /fot. PTWP

Więcej dla biznesu w branży HoReCa! Nowa odsłona serwisu horecatrends.pl

Autor: www.horecatrends.pl Data: 23 stycznia 2023 14:08 | Aktualizacja: 28 stycznia 2023 17:58

Nowy rok, nowa odsłona – autorski portal Grupy PTWP – horecatrends.pl odświeżył swoją stronę, aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań użytkowników. Dodatkowa zakładka – HoReCa b2b to odpowiedź portalu na zmieniające się potrzeby rynku.

Więcej dla biznesu w branży HoReCa. Nowa odsłona horecatrends.pl

Zmieniamy się dla Państwa! Poszerzenie witryny o tematykę ściśle biznesową pozwoli dostarczyć zainteresowanym kanałem HoReCa jeszcze bardziej specjalistyczną wiedzę.

– Horecatrends.pl to profesjonalny serwis skierowany do twórców, inwestorów, dostawców, pasjonatów i użytkowników sektora HoReCa. Obok tematów, które realizowaliśmy dotychczas – czyli rozmów z największymi i najlepszymi restauratorami i hotelarzami, komentarzy ekspertów rynkowych i newsów biznesowych – zapraszamy do nowego działu Horeca b2b. Swoją uwagę skupimy tutaj na profesjonalnych treściach skierowanych do biznesu, dotyczących tego, jak budować, prowadzić, rozwijać i skalować biznes HoReCa. Nie zabraknie również niezwykle istotnych informacji z zakresu wyposażenia lokalu, współpracy z dostawcami oraz tych związanych z wyzwaniami finansowymi, kosztowymi czy legislacyjnymi. Dla czytelników i z czytelnikami będziemy tworzyć swoiste kompendium wiedzy dla HoReCa – mówi Magdalena Brzózka, redaktor prowadząca horecatrends.pl.

Ponadto w 2023 r. zostanie zwiększony nacisk na treści związane stricte z prowadzeniem lokalu z działalnością restauracyjną lub hotelową – jak wybrać odpowiedni lokal pod restaurację lub hotel? Jak najlepiej go wyposażyć? Jak nim zarządzać? W jaki sposób budować relację z klientami? Co zrobić, żeby efektywnie promować swoją markę i usługi? Jak liczyć food cost i rozsądnie zarządzać finansami? Odpowiedzi na te pytania oraz porcję innych, rzetelnych informacji z branży będzie można znaleźć w nowszej wersji serwisu horecatrends.pl. Dzięki tym zmianom portal stanie się bardziej atrakcyjny dla użytkowników biznesowych.

Wyniki portalu horecatrends.pl

Wciąż powiększające się grono odbiorców portalu horecatrends.pl obecnie sięga 107 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie. Rośnie również liczba użytkowników social mediów, w grudniu 2022 roku profile portalu śledziło blisko 5,7 tys. osób.

Horecatrends.pl jest skierowany do restauratorów, hotelarzy, menadżerów, osób zarządzających, odpowiedzialnych za projektowanie, rozwój i marketing firm związanych z branżą HoReCa. Serwis przeznaczony jest również dla szefów kuchni, dostawców oraz doradców i inwestorów HoReCa.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu w nowej odsłonie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz