Partnerzy portalu
Wielkanocna baba czy sernik z pistacjami? Gessler z Szelągowską prowadzą program o słodkościach - To, że Mateusz Gessler jest słodki, to nic nowego. Ale wyobraźcie sobie go sobie podczas cukierniczej ekwilibrystyki! - napisała Dorota Szelągowska. Fot. Dorota Szelągowska/Fb

Wielkanocna baba czy sernik z pistacjami? Gessler z Szelągowską prowadzą program o słodkościach

Autor: KG/horecatrends Data: 12 kwietnia 2022 13:40

Program ''Wszystkiego słodkiego'' z Dorotą Szelągowską i Mateuszem Gesslerem w rolach prowadzących to nowość w wiosennej ramówce TVN.

''Ten smaku duet prowadzących zaprasza widzów w podróż po świecie najbardziej aromatycznych słodkości, począwszy od prostych przekąsek, kończąc na prawdziwych cukierniczych szlagierach. W kolejnych odcinkach będziemy spotykać się w pracowni słodkości by towarzyszyć naszym prowadzącym w tej apetycznej przygodzie. A każde spotkanie to inna inspiracja, nowy przepis i nowy deser - wszystkie je łączy jednak najwyższa jakość wykorzystywanych produktów, mistrzowski smak i co najważniejsze dobry humor i pozytywna energia w kuchni'' - czytamy o nowym programie ''Wszystkiego słodkiego'' w informacjach TVN. 

Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17.15. Będzie trwał 5 min. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz