×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wielki finał Męskie Granie. Kto wygra Złoty Bilet, czyli dożywotnią wejściówkę?
Tak było na Męskim Graniu we Wrocławiu. Fot. Męskie Granie/Facebook

Wielki finał Męskie Granie. Kto wygra Złoty Bilet, czyli dożywotnią wejściówkę?

Autor: PTWP - horecatrends.pl Data: 23 sierpnia 2023 12:10

14. edycja trasy festiwalowej Męskie Granie powoli przechodzi do historii. Czas na wielki finał projektu - 25 i 26 sierpnia - tradycyjnie w Żywcu, w Amfiteatrze pod Grojcem. Zagrają m.in. Brodka, Daria Zawiałow i Ralph Kaminski. Będzie też projekt Męskie Granie Przestawia: Nosowska-Król.

Dla kogo „Złoty Bilet”, czyli dożywotnia wejściówka na Męskie Granie?

Zwieńczeniem piątkowych atrakcji będzie projekt Męskie Granie Przestawia: Nosowska - Król, a podczas wielkiego finału wystąpi Męskie Granie Orkiestra 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, która od samego początku porywa publiczność. W sobotę koncerty będzie można śledzić online na Facebooku i kanale YouTube Męskiego Grania. Tego dnia dowiemy się także do kogo trafi „Złoty Bilet”, czyli dożywotnia wejściówka na Męskie Granie - czytamy w komunikacie prasowym. 

W tym roku fani trasy mają także szansę wygrać dożywotni bilet na Męskie Granie. To już ostatnia szansa, aby wziąć udział w konkursie o „Złoty Bilet”, w ramach którego można zdobyć coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych.

Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami do 25 sierpnia zamieścić zdjęcie na Instagramie. „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu.

Wielki finał Męskie Granie w Żywcu - piątek 25 sierpnia

W piątek, 25 sierpnia, na Scenie Głównej zagrają: Rat Kru x Kombii, Piotr Zioła, Kacperczyk, Maria Peszek, Brodka oraz format Męskie Granie Przestawia. Podczas tej edycji odpowiadają za niego Nosowska i Król, którzy wspólnie z Michałem Fox Królem przygotowali absolutnie wyjątkowy program na piątkowe wieczory.

Finałowa sobota Męskie Granie w Żywcu

W sobotę na Scenie Głównej będzie można usłyszeć: projekt Beztrosko: Zalia, Dominika Płonka, Julia Rocka, Julia Pośnik, Frank Leen, Ignacy, Lackluster, a także Ralpha Kaminskiego, Paktofonikę: Retrospekcje, Mroza i Darię Zawiałow. Na zakończenie całej trasy odbędzie się niezwykle wyczekiwany przez fanów koncert Męskie Granie Orkiestry 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, którzy z pewnością znów zaserwują doskonałe show.

Równie interesująco będzie na Scenie Ż. W piątek wystąpią na niej: Potock, Faustyna Maciejczuk, Holden, Błoto: Hip Hop Special, Kuban, Mery Spolsky i The Dumplings. W sobotę będzie można natomiast usłyszeć: Nitę, LXS feat. Oskar83, Wojtek Sokół, Musiałowskiego, Dawida Tyszkowskiego, Kaśkę Sochacką i Kim Nowak. W przerwach między koncertami publiczność rozgrzewać będzie międzynarodowa orkiestra Rebel Babel Ensemble. Muzycy przygotowali na tę okazję m.in. utwór „Supermoce” w zupełnie nowej aranżacji. 

Podobnie jak w poprzednich latach sobotnie koncerty będzie można zobaczyć na żywo na Facebooku oraz na kanale YouTube projektu.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz