×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wielki Świąteczny Targ w Fortecy Kręglickich już w środę 21 grudnia. U kogo kupimy smakołyki na święta?
Wielki Świąteczny Targ w Fortecy Kręglickich już 21 grudnia. Fot. Forteca Kręgliccy - Targ/Facebook

Wielki Świąteczny Targ w Fortecy Kręglickich już w środę 21 grudnia. U kogo kupimy smakołyki na święta?

Autor: KG/horecatrends Data: 19 grudnia 2022 11:25 | Aktualizacja: 21 grudnia 2022 08:35

Wielki Świąteczny Targ w Fortecy Kręglickich odbędzie się w środę 21 grudnia w godzinach 9.00-18.00. Oprócz jakościowych produktów do przygotowania świątecznych potraw będzie można kupić gotowe dania.

Na targu rolniczym w Fortecy Kręglickich można zaopatrzyć się niezbędne produkty, oraz wybór zup, uszek, pierogów, sałatek, ryb na wiele sposobów, pierników, makowców i serników. Jak zwykle oferta kulinarna dostępna będzie w wersji tradycyjnej i wegańskiej. Ponadto kupić będzie można jedzeniowe upominki: nalewki, pitne miody, herbaty, słodycze i oliwy. 

Na Wielkim Świątecznym Targu pojawią się ''stoiska z warzywami Pana Ziółko, Loni z NiedalEko, Darka z BioIdei, nabiał z Mlecznej Drogi, Koziej Polany i od Żeby Kózka, chleby Chlebolubnych, wędliny Jaroszka, mięsa od Dreszlera, drób z Polskiej Eko Zagrody, soki z Wiatrowego Sadu, a przede wszystkim różnorodne wyroby z karpia z gospodarstwa Jastrzębie Kąty''. 

Na nowych stoiskach, które uatrakcyjniają targ świątecznych będzie można spróbować wina z jagody kamczackiej, prasowanego, ziołowego boczku z Lubelszczyzny, syropów malinowych i przygotowywanej ze swojskiego mleka, świeżej mozzarelli.

Wielki Świąteczny Targ do Fortecy przy Zakroczymskiej 12 rusza w środę 21 grudnia o godz. 9. Wstęp wolny. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz