Partnerzy portalu
Żabka i Vito Bambino i ich "zestaw na bifor" na Męskie Granie
Vito Bambino z kasjerką Żabki śpiewa w najnowszym spocie sieci i namawia na "zestaw na bifor"/ fot. Youtube

Żabka i Vito Bambino i ich "zestaw na bifor" na Męskie Granie

Autor: MB Data: 29 czerwca 2022 11:00 | Aktualizacja: 29 czerwca 2022 11:03

Żabka nawiązała współpracę z marką Żywiec w związku z nadchodzącą trasą Męskie Granie. Z tej okazji powstała kreacja marketingowa z udziałem związanego z muzycznym projektem Vito Bambino.

Vito Bambino śpiewa z kasjerką Żabki

W jednym ze spotów reklamowych, który pojawił się w social mediach, Vito śpiewa z kasjerką z Żabki fragment piosenki „Maj”. Sieć zachęca swoich klientów, będących użytkownikami Żappki, do udziału w loterii, w ramach której mogą wygrać bilety na kultową już trasę koncertową Męskie Granie. Żabka przygotowała "Zestaw na Bifor”, czyli nowe panini z gyrosem roślinnym oraz piwem Żywiec dostępne za 10 zł za zestaw.

Reklamy z Vito Bambino pojawią się w telewizji i na kanale YouTube. Spot towarzyszy przygotowanej przez sieć Żabka we współpracy z Grupą Żywiec promocji – „Zestaw na Bifor” – czyli do wyboru piwo Żywiec w butelce zwrotnej 0,5l (piwo Żywiec Premium lub Żywiec 0,0%) oraz panini z gyrosem roślinnym.

Limitowana edycja panini powstała wspólnie z Vito Bambino. Opakowanie nawiązuje tematycznie do Męskiego Grania, a skład jest 100% roślinny (bułka, wegańskie kawałki-gyros, sos czosnkowy na bazie vege majo, ogórek konserwowy). Zestaw jest dostępny w cenie 10 zł. Promocja obowiązuje do 5 lipca br. lub do wyczerpania zapasów.

Użytkownicy aplikacji mobilnej Żappka będą mogli wziąć udział w trwającej od 22 czerwca do 2 sierpnia br. loterii, w której do wygrania są tak poszukiwane bilety na Męskie Granie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz