KFC China i Beyond Meat łączą siływww.livekindly.co - 07 czerwca 2021 13:11


KFC w Chinach i Beyond Meat ponownie nawiązali współpracę. Tym razem wrócili z roślinną wersją pikantnego wrapa z wołowiną.

KFC China i Beyond Meat znów łączą siły

Oryginalny pikantny wrap wołowy jest jednym z najbardziej pożądanych pozycji w menu KFC China, a wersja roślinna ma ten sam charakterystyczny pięcioboczny pięciokątny kształt. Łączy wegańską wołowinę, miękki wrap tortilla, sałatkę i majonez na bazie jajek.

- Jesteśmy zaszczyceni, że jesteśmy wybranym partnerem KFC China, aby wprowadzić pierwszą roślinną wersję mięsną Spicy Beef Wrap, jedną z najbardziej kultowych i popularnych propozycji menu dla konsumentów – zapewnia Ivy Xu, dyrektor ds. marki i PR w Beyond Meat China. 

Poza współpracą z KFC, wegański producent mięsa współpracuje również z takimi markami jak Starbucks, Taco Bell i Pizza Hut w kilku chińskich miastach. W nadchodzących latach Beyond zbuduje nawet dwa zakłady produkcyjne w Szanghaju, aby zaspokoić krajowe zapotrzebowanie.

Ethan Brown, dyrektor generalny Beyond Meat, powiedział w oświadczeniu, że Chiny są jednym z największych na świecie rynków produktów mięsnych pochodzenia zwierzęcego i potencjalnie mięsa roślinnego.