Partnerzy portalu
KFC China i Beyond Meat łączą siły Beyond Meat i chińskie KFC znów nawiązali współpracę. Tym razem powrócili z roślinną wersją pikantnego wrapa z wołowiną/ fot. www.livekindly.co

KFC China i Beyond Meat łączą siły

Autor: www.livekindly.co Data: 07 czerwca 2021 13:11

KFC w Chinach i Beyond Meat ponownie nawiązali współpracę. Tym razem wrócili z roślinną wersją pikantnego wrapa z wołowiną.

  • Beyond Meat i KFC China ponownie nawiązują współpracę przy Plant-Based Spicy Beef Wrap czyli roślinną wersją pikantnego wrapa z wołowiną.
  • Wegański wrap na bazie wołowiny pojawi się w 2600 oddziałach KFC w 28 miastach w całym kraju i będzie dostępny tylko przez ograniczony czas, do wyczerpania zapasów.
  • Roślinna alternatywa tak jak oryginał ma charakterystyczny pięciokątny kształt. Cały wrap nie jest w 100% roślinny, ponieważ zawiera majonez na bazie jaj.

KFC China i Beyond Meat znów łączą siły

Oryginalny pikantny wrap wołowy jest jednym z najbardziej pożądanych pozycji w menu KFC China, a wersja roślinna ma ten sam charakterystyczny pięcioboczny pięciokątny kształt. Łączy wegańską wołowinę, miękki wrap tortilla, sałatkę i majonez na bazie jajek.

- Jesteśmy zaszczyceni, że jesteśmy wybranym partnerem KFC China, aby wprowadzić pierwszą roślinną wersję mięsną Spicy Beef Wrap, jedną z najbardziej kultowych i popularnych propozycji menu dla konsumentów – zapewnia Ivy Xu, dyrektor ds. marki i PR w Beyond Meat China. 

Poza współpracą z KFC, wegański producent mięsa współpracuje również z takimi markami jak Starbucks, Taco Bell i Pizza Hut w kilku chińskich miastach. W nadchodzących latach Beyond zbuduje nawet dwa zakłady produkcyjne w Szanghaju, aby zaspokoić krajowe zapotrzebowanie.

Ethan Brown, dyrektor generalny Beyond Meat, powiedział w oświadczeniu, że Chiny są jednym z największych na świecie rynków produktów mięsnych pochodzenia zwierzęcego i potencjalnie mięsa roślinnego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz