Magdalena Figurna weźmie udział w Internetowym Forum Rynku Spożywczego i Handluhorecatrends.pl - 31 października 2020 06:07


Magdalena Figurna, menedżer ds. PR i komunikacji wewnętrznej, MAKRO Cash & Carry Polska, weźmie udział w debacie "#HorecaTrendsTalks: Gastronomia zmian. Nowe zasady, rozwiązania i trendy", która odbędzie się 4 listopada w ramach Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Główne tematy debaty "#HorecaTrendsTalks: Gastronomia zmian. Nowe zasady, rozwiązania i trendy" to: 

· Bezpieczeństwo dostawy i gastronomia w maseczce

· Zero waste, cloud kitchens, delivery – trendy, które wybrzmiały w pandemii

· Prawdziwych „przyjaciół” poznaje się w lockdownie. Dostawcy na pomoc HoReCa

· Kryzys = wyzwanie. Czy to nowy impuls do zmian?

· Quo vadis, polska gastronomio?  

ZAREJESTRUJ SIĘ!

{media;7647;;https://pliki.horecatrends.pl/i/00/76/47/007647.png;https://pliki.horecatrends.pl/i/00/76/47/007647_1920.jpg}

Forum Rynku Spożywczego i Handlu ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w Warszawie przybiera formułę internetową i odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisje debat będzie można śledzić między innymi w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl (po wcześniejszej rejestracji).

Nowa rzeczywistość zostanie z nami na dłużej. Jakie trendy umocni, jakie zepchnie w niepamięć? Jakiego przemodelowania potrzeb i zachowań konsumenckich dokona? O tym porozmawiamy z ekspertami, praktykami i analitykami podczas Internetowego XIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Pełna agenda znajduje się na STRONIE!